Produkty

PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

System Internova

HLINÍKOVÉ OKNÁ A DVERE

System Imperial
 

 

Vchodové dvere

Vchodové dvere sú dôležitým komponentom každej stavby. Pri výbere vhodných vchodových dverí by sme mali pozerať na estetickú funkciu, aby ladili k nášmu exteriéru a interiéru, a tak vytvárali celkový elegantný pohľad na stavbu. Takisto dôležitá je izolačná funkcia, ale hlavne aj bezpečnostná funkcia dverí, pretože vchodové dvere sú akýmsi strážcom nášho domova. Ak nemáte predstavu ako by mali vaše dvere vyzerať, stačí aby ste nás kontaktovali a my Vám s výberom vhodných vchodových dverí z našej ponuky veľmi radi pomôžeme.

 

Garážové dvere

Neodmysliteľnou časťou každej garáže je garážová brána. Výber vhodnej brány je veľmi dôležitý, keďže je to investícia na dlhé roky. Spoľahlivosť, rýchlosť a komfort otvárania garážovej brány by mal byť samozrejmosťou. K správnemu výberu garážovej brány treba brať do úvahy aj veľa aspektov, ako napríklad dosť priestoru pred garážou, alebo či konštrukcia stavby nezabraňuje inštalácii vodiacich líšt. Stačí nás kontaktovať a spoločne vyberieme správnu garážovú bránu, s ktorou budete nadmieru spokojní.

 

Parapety

Parapety, interiérové či exteriérové, sú nevyhnutnou zložkou každého okna. Spĺňajú ochrannú funkciu, ktorá zabezpečuje ochranu pred zatekaním nežiadúcej vody. Vďaka širokému sortimentu spĺňajú aj estetickú zložku, čím tvoria štýlový dizajn.

 

Žalúzie a rolety

Žalúzie a rolety slúžia predovšetkým na zatienenie miestností a zabezpečujú tepelnú ochranu budovy. V letných mesiacoch neprepúšťajú slnečné lúče a tým znižujú spotrebu energií a náklady na chladiace zariadenia. Optimálne osvetlenie obytných priestorov je možné dosiahnuť s nastavením požadovaného sklonu žalúzii a roliet.

 

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu majú praktické výhody a spĺňajú požiadavky na pohodu v domácnostiach, kedy pri otvorených oknách neprechádza otravný hmyz do interiéru. Sú účinnou ochranou vnútorných priestorov predovšetkým proti hmyzu, ale aj prachu, peľu a ďalších látok, ktoré trápia alergikov. Disponujú vysokou ochranou a dlhodobou životnosťou.