Hliníkové okná a dvere

 

Kvalitný systém hliníkových okien a dverí je dlhodobá investícia, a preto je potrebné si správne vybrať. Pri výbere sa treba zamerať hlavne na kvalitu, komfort, design a bezpečnosť systému hliníkových okien a dverí. Hliníkové okná či dvere sú u zákazníkov žiadané na základe veľmi dlhej životnosti(až 60 rokov) a špeciálneho moderného designu.  So správnym výberom vám radi pomôžeme, stačí aby ste nás kontaktovali. Spoločne spravíme návrh tak, aby ste boli maximálne spokojní. 

 

Výberom okenného systému splníte prvú polovicu úspechu a spokojnosti s novými hliníkovými oknami alebo dverami, druhá polovica je precízna realizácia – montáž okien. O túto časť sa postarajú naši certifikovaní odborníci, ktorí majú bohaté skúsenosti z minulých projektov. Úspešne teda ťažíme z referencií a spokojnosti našich zákazníkov. Pre hliníkové okná a dvere používame osvedčené a prepracované hliníkové profily IMPERIAL.

Nezávislá cenová ponuka

 

 

Okenný a dverový profil IMPERIAL

IMPERIAL je trojkomorový hliníkový systém, určený na konštrukciu okien, vchodových dverí a výkladných skríň. 


Pre lepšie vlastnosti je v profile použitá termická vložka široká 24mm, ktorá je vyrobená z polyamidu obohateného o sklenné vlákna. Týmto je zvýšená mechanická odolnosť vnútornej a vonkajšej komory profilu. Táto termická vložka je navyše zariadená tesniacim vláknom Coex, ktoré počas procesu vypaľovania práškovo lakovaných profilov vytvára spoľahlivú paroizoláciu spolu s dokonalým tesnením. 

 

imperial system


IMPERIAL dverové profily sa podľa DIN 4108 nachádzajú v materiálovej skupine 2.1 so súčiniteľom prechodu tepla UR = 2,2 ÷ 2,3W/m2K. 
Statický a pevný profil získali vďaka parametrom ako sú šírka profilu 65mm (okenná a dverová zárubňa, stĺpiky a dverové krídla) a 74mm (okenné krídla), či hrúbka steny 1,7 – 2,0mm. 

Profil umožňuje zabudovať dvere s maximálnymi rozmermi krídiel: 
-šírka 1300mm pri maximálnej výške 2200mm
-šírka 1200mm pri maximálnej výške 2400mm


Tento systém je veľmi moderný a všestranný, a to vďaka upevňovaciemu kovaniu výplní od 4 do 51mm, širokej palete prahových riešení a použitiu značkového kovania. 

Výhodou okien IMPERIAL je možnosť konkrétneho výberu krídla podľa veľkosti okna(niekoľko druhov okenných krídiel a zárubní) a voľba krídla podľa kovania – existujú krídla určené pre typicky hliníkové kovania podľa štandardu EURO, rovnako aj pre kovania PVC okien. 

 

POUŽITIE:

-Otočné okná s horizontálnou a vertikálnou osou otáčania

-Otváraco-sklopné okná, Sklopno-posuvné okná, Otváracie alebo sklopné okná

-Presklenné vitríny s izolačným alebo bežným sklom

-Dvere otvárané smerom von a smerom dovnútra

-Kyvné a posuvné dvere, Dvere s dodatočným presklením

-Jedno a dvojkrídlové dvere